Empatec Over Empatec Contactpersonen

Contactpersonen

Evert Visser Bedrijfsmanager E-mail e.visser@empatec.nl Telefoon 0515 - 484 824 Mobiel 06 - 839 902 48
Sylvia Beintema Afdelingsmanager HRM/Juridische Zaken E-mail s.beintema@Empatec.nl Telefoon 0515 - 48 49 16 Mobiel 06 - 295 743 28
Jolanda Hofstra Afdelingsmanager Detachering & Coaching E-mail j.hofstra@empatec.nl Telefoon 0515 - 484 962 Mobiel 06 - 273 634 88
Johan Kuipers Bedrijfsmanager Kas E-mail j.kuipers@Empatec.nl Telefoon 0518 - 46 23 16 Mobiel 06 - 209 699 64
Susanne Poiesz Accountmanager Empatec Hoveniers, Facilitaire Services en Natuurbeheer E-mail s.poiesz@Empatec.nl Mobiel 06 - 438 386 36
Tineke Hendriksma Directiesecretaresse E-mail t.hendriksma@empatec.nl Telefoon 0515 48 48 12 Mobiel 06 - 285 521 93

Wilt u ook werk aan Empatec uitbesteden?

Laat uw gegevens achter en wij nemen contact met u op.