Empatec Over Empatec Contactpersonen

Contactpersonen

Johan Kuipers Productieleider Tomatenkwekerij E-mail J.Kuipers@Empatec.nl Telefoon 0518 - 46 23 16 Mobiel 06 - 209 699 64
Gijs Druijff Accountmanager Groen, Bestrating, Woningonderhoud & Schilderwerk E-mail G.Druijff@Empatec.nl Telefoon 0515 - 484 935 Mobiel 06 - 387 621 43
Eggie Hulshof Accountmanager Meubel, Timmerwerk, Metaal en Montage E-mail e.hulshof@empatec.nl Mobiel 06 - 149 222 77
Tineke Hendriksma Directiesecretaresse E-mail t.hendriksma@empatec.nl Telefoon 0515 48 48 12 Mobiel 06 - 285 521 93
Alwin Toornstra Manager Markt & Klant E-mail a.toornstra@empatec.nl Telefoon 0515 48 49 43 Mobiel 06 17 88 29 73
Joke Bandstra Manager Pastiel E-mail j.bandstra@pastiel.nl Telefoon 0515 48 49 63 Mobiel 06 11 31 38 18
Boris Ploum Operationeel Manager E-mail b.ploum@empatec.nl Telefoon 0515 48 49 30 Mobiel 06 30 16 06 45
Gertrude Ruhof Manager Human Resources Management E-mail g.ruhof@empatec.nl Telefoon 0515 48 49 19 Mobiel 06 53 83 84 63

Wilt u ook werk aan Empatec uitbesteden?

Laat uw gegevens achter en wij nemen contact met u op.

Blijf op de hoogte

Wilt u op de hoogte worden gehouden over Empatec en de verschillende vakbedrijven? Vul hieronder uw gegevens in zodat wij u regelmatig Empatec nieuws kunnen mailen.