Adviseur Marketing & Communicatie

36 uur per week

Ben jij creatief, ondernemend en daadkrachtig en zoek jij een veelzijdige functie in een dynamische omgeving? Lees dan gauw verder!

Bedrijfsprofiel

Empatec is een ambitieus sociaal werkleerbedrijf en met 1100 medewerkers één van de grootste werkgevers van Friesland. Zij geloven in werk en de functie ervan voor mens en maatschappij. Empatec biedt zinvol werk aan medewerkers met afstand tot de arbeidsmarkt. Ze willen met alles wat ze doen toegevoegde waarde leveren aan haar mensen, de maatschappij en haar klanten. Zij geloven in werk!

Empatec heeft verschillende vakbedrijven, waaronder: Pastiel, Maakwerk, Kas, Verpakken, Dienstverlening. Zij werken samen met vier Friese gemeenten.

Ter uitbreiding zijn wij op zoek naar een Adviseur Marketing & Communicatie (medior). De standplaats van deze functie is Sneek, voor 32-36 uur per week.


Functie omschrijving

Acht uur, maandagochtend, de start van een nieuwe week. Na een kop koffie met je collega’s en wat mooie weekendverhalen werp je een blik op jouw agenda voor deze week. Het belooft weer een mooie combi van acties, gesprekken, creatieve ideeën en afstemming te worden.

Je overlegt met de communicatiemedewerker welke acties er deze week op de planning staan. De social marketingcampagne van Maakwerk loopt inmiddels 3 weken. Tijd om een eerste analyse van de resultaten te maken. Deze bespreek je later met de bedrijfsmanager. Zo kunnen jullie de campagne tijdig bijsturen. Je creatieve brein heeft hiervoor ook al een paar oplossingen bedacht. Deze heb je grafisch uitgewerkt in één van de pakketten waar je mee werkt.

Verpakken heeft gevraagd of je mee wilt denken over de merkpositionering en de nieuwe sales & marketingstrategie. Je hebt al een paar goede ideeën uitgewerkt die je graag met hen wilt bespreken. Daar krijg je energie van. Je werkt de vervolgacties uit en plant deze in. Later deze week heb je overleg met het communicatiebureau. De plannen die ze bedacht hebben zien er goed uit, maar de vraag is of het binnen het budget past. Jij zorgt ervoor dat er een goede oplossing komt.

Je wilt net kijken naar de verbetering van de website als één van de communicatiemedewerkers van een aangesloten gemeente je belt. Ze wil graag het persbericht bespreken dat volgende week de deur uit gaat. Vanwege de deadline is haast geboden.

Met de algemeen directeur overleg je over de doorontwikkeling van de corporate marketingstrategie. Je bent goed op de hoogte van deze ontwikkelingen en je bent in staat om vanuit de marketingstrategie de merkstrategie te versterken bij de doelgroep en stakeholders.

De week vliegt om, je hebt veel mensen gesproken, zowel intern als extern. Goede ideeën bedacht en mensen enthousiast gemaakt. Je hebt de nodige analyses gemaakt en acties bijgesteld. Volgende week start er een groot nieuw project en jij bent de projectleider.

Functie eisen

Als Adviseur Marketing & Communicatie heb je een energieke en daadkrachtige persoonlijkheid. Je bent proactief, kritisch, en houdt van samenwerken. Je geeft (on)gevraagd advies en weet dit advies goed te onderbouwen. Je bent analytisch, communicatief vaardig en hebt een hands-on mentaliteit. Je kunt strategisch beleid omzetten naar operationele activiteiten. Je bent in staat om zowel de bedrijfsmanagers als de directie te adviseren vanuit jouw vakgebied. Uiteraard heb je affiniteit met de doelgroep.

Verder beschik je over;

  • Een afgeronde hbo-opleiding richting marketing / communicatie;
  • Relevante ervaring in een soortgelijke functie;
  • Werkervaring bij voorkeur in zowel het private als in het publieke domein;
  • Kennis van mediapsychologie, merkpositionering en corporate communicatie;
  • Aantoonbare ervaring in projectmatig werken.
De opdrachtgever biedt;

Een veelzijdige functie bij een maatschappelijke onderneming met professionele, ondernemende én gezellige mensen. Je krijgt een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Je salaris wordt ingeschaald in schaal 10 (CAO SGO) en ligt tussen € 3.396,- en € 5.009,- (afhankelijk van wat je meeneemt in jouw rugzak). Daar bovenop ontvang je nog een Individueel Keuzebudget (IKB) van 15,55% van het brutosalaris en een pensioenregeling van het ABP.

Solicitatie

Herken jij je in bovenstaand profiel? Wij nodigen jou van harte uit om te reageren. Naast de mogelijkheid om te solliciteren via de website van Hunter Select Vacature Adviseur Marketing & Communicatie – Hunter Select, kun je ook je cv (en motivatie) of sollicitatie via video per e-mail sturen naar Hunter Select t.a.v. Sylvana Iwema, s.f.iwema@hunterselect.nl. Uiteraard is vertrouwelijke behandeling van je gegevens gewaarborgd. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met Sylvana Iwema via telefoonnummer 050-3115882.

Wil je nog meer over Empatec weten? Neem een kijkje op onze website voor mooie verhalen, klantreferenties en projecten. 

Lees hier alles over onze kernwaarden